sobota, 8 listopada 2014

Test 6 - Miernik ciśnienia w oponach

Cześć!
Dziś szybki test ciśnieniomierza samochodowego. Mały gadżet, ale czasami bardzo przydatny. Zapraszam do zapoznania się z wynikami.

Wyniki testu

Specyfikacja

Długość całkowita: 100 mm
Średnica cyferblatu: 50 mm
Grubość: 23 mm
Zakres pomiarowy ciśnienia powietrza: 0,5 do 4 Bar
Materiał tworzywa: ABS

Wygląd oraz estetyka

Hmm...co mógłbym tu napisać, teoria mówiąca, co tanie to badziewie, niestety tu się sprawdza. Plastik to mega badziewie, śmierdzi tanią chińszczyzną. Z daleka wygląda, jako tako, jednak z bliska mina rzednie.
Moja ocena:2-/6

Zastosowanie

Faktycznie, da się sprawdzić ciśnienie w oponach, zasadniczo przecież o to chodziło. Swoją podstawową i zarazem jedyną funkcję spełnia. Także, tu nie mam, do czego się przyczepić.
Moja ocena:6/6

Podsumowanie

Na temat gustów podobno się nie dyskutuje. Co, kto lubi. Jeśli komuś nie zależy na wyglądzie. To ok. Ciśnieniomierz zdaje egzamin, czasami nawet jest przydatny, w szczególności przed dłuższymi podróżami. Ale żeby był to gadżet godny uwagi, no cóż sam nie wiem. Jakoś mnie to urządzenie nie przekonuje. Jednak ma to być rzetelna ocena. Dlatego oceniam głównie jego funkcjonalność, do której nie mam zastrzeżeń, wygląd odstawiam na drugi tor. Zasadniczo on w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia.
Moja ocena:5+/6