piątek, 7 listopada 2014

Powrót do przeszłości?


Witajcie.
Dziś krótko i lekko o nowości Rosyjskiej produkcji. Po raz pierwszy ujrzałem nowy model rosyjskiego koncernu jakieś 2 miesiące temu. Pierwsze, co mi przyszło do głowy:
- Czy to na prawdę może być Łada?
Tak, może i jest. Cudowna odmiana, ale czy to jedynie wygląd się zmienił, a reszta to swoisty powrót do przeszłości? Cóż, na chwilę obecną jeszcze ciężko to stwierdzić. Do prawdziwej oceny przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Jak na razie jedynie wiemy, iż auto zostało stworzone na platformie Łada B. Długość, jaką ma osiągnąć owe cudo to 4,35 m, a rozstaw osi ma wynosić 2,65 m. Napęd będzie podzielony na cztery jednostki od 87 KM do 122 KM. 
Zasadniczo to cała wiedza na temat tego samochodu, przynajmniej jak na chwilę obecną. 
A zapomniałem dodać, rzeczą charakterystyczną będzie umieszczony na froncie duży grill oraz reflektory z ostrym pazurem.

Najważniejsze! Cena! Po dokładny przyjrzeniu się Ładzie można by wiele mówić o niej dobrego, przynajmniej pod względem jej wyglądu, jednak informacja o jej cenie nieco...szokuje.
Ok. 35 tysięcy zł!
Tak, to nie są żarty, 35 tys. i tu rodzi się pytanie. Czy aby na pewno to nie będzie powrót starej, poczciwej Łady w nowym opakowaniu?
Poczekamy, zobaczymy.

Zapowiedź produkcji przewidywana jest na jesień 2015r.